Okleina samoprzylepna meblowa drewnopodobna buk tyrolski, dekoracja

dodano: 2021.01.18 ważne do: 2022.01.13 wyświetleń: 89
7 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Okleina samoprzylepna to szybki, łatwy i przyjemny sposób na odświeżenie dowolnego mebla lub innej powierzchni, takiej jak framugi czy drzwi. Ukryj zarysowania, pęknięcia i odpryski lub całkowicie zmień styl swoich mebli, wykorzystując do tego naszą okleinę.

Oferujemy m.in. model Buk Tyrolski, charakteryzujący się łagodnym odcieniem drewna o delikatnie zarysowanych słojach. Tak subtelny odcień świetnie odnajdzie się w każdej aranżacji, podkreślając dyskretnie całość.

Dodatkową zaletą tego produktu jest jego niska cena - arkusz o rozmiarze 45 x 100 cm kupisz już za 7 zł.

Okleina jest wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Nie wymaga specjalnej pielęgnacji ani określonych warunków panujących w pomieszczeniu.

Jeśli jesteś zainteresowany produktem, wejdź na sklep internetowy naszeokleiny . pl i wyszukaj go po kodzie C11 lub po nazwie Buk Tyrolski.
Kontakt
Naszeokleiny
ul. Ul. Jana III Sobieskiego 53, 47-440 Nędza, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------