Mopy elektryczne

dodano: 2021.03.12 ważne do: 2022.03.07 wyświetleń: 109
Szczegóły ogłoszenia:
Moneual® to jedna z głównych firm w branży robotyki. Od 2001 jesteśmy producentem nowatorskich produktów gospodarstwa domowego oraz robotów sprzątających, polepszających wygodę życia. Tworzymy wysokiej jakości zaawansowane roboty czyszczące, a także mopy i odkurzacze utrzymujące powierzchnię mieszkania w ładzie, optymalizując cenny czas domowników. Jako pierwsi na świecie zaprezentowaliśmy robota hybrydowego, który równocześnie sprząta oraz mopuje powierzchnie. Zapewniamy także własny polski serwis i infolinię, a także ciągły dostęp do wyposażenia. Jako jedyni na rynku oferujemy unikatową kartę VIP do czołowych produktów, a wraz z nią m.in. bezpłatny przegląd sprzętu po roku użytkowania, a po dwóch latach - darmową nową baterię wraz z jej wymianą. 
Kontakt
Moneual
ul. Solec 81B/A71, 00-380 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------