Sprawdź urządzenia gastronomiczne do twojego domu - gastromocni.pl

dodano: 2021.08.12 ważne do: 2022.08.07 wyświetleń: 94
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteś restauratorem i chcesz zainwestować w najwyższej klasy wyposażenie gastronomii? O ile zależy Ci na najlepszym stosunku cen do jakości, zapraszamy do dokonania zakupu! Gastromocni.pl to sprawdzony sklep gastronomiczny gwarantujący doskonałej klasy urządzenia gastronomiczne o różnych zastosowaniach. Proponujemy między innymi wyposażenie restauracji, a dodatkowo sprzęt gastronomiczny do kawiarni itd. Znajdziesz w naszym katalogu chociażby noże gastronomiczne albo produkty takiego rodzaju jak meble cateringowe czy wysokiej jakości piły do kości i o wiele więcej. Nabądź w Gastromocni wyposażenie barowe, profesjonalne wyposażenie piekarni i innych obiektów powiązanych z gastronomią. Jesteśmy przedstawicielami wyłącznie sprawdzonych producentów, na przykład Stalgast czy Bartscher. Gwarantujemy fachowe doradztwo przy zakupach. Zachęcamy!
Kontakt
Gastromocni
ul. Św. Faustyny 16/4, 87-100 Toruń, woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------