Izzy 250 max power

dodano: 2022.03.16 ważne do: 2023.03.11 wyświetleń: 229
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Odkurzacze centralne to znakomite rozwiązanie, które całkowicie zmienia komfort sprzątania domu. Dzięki instalacji, która umożliwia podpięcie rury w każdym pomieszczeniu, bez potrzeby przenoszenia odkurzacza i przepinania kabli, mamy możliwość swobodnego sprzątania. Jeśli twój dom jest małych lub średnich rozmiarów, idealnym odkurzaczem centralnym będzie  izzy 250 max power. Może być on stosowany w budynkach o metrażu sięgającym maksymalnie 240 metrów kwadratowych. Odkurzacz ten posiada wiele przydatnych funkcji, które w dużym stopniu zwiększają komfort korzystania z niego, a niski poziom generowanego hałasu nie powoduje dyskomfortu. Jeśli planujesz zakup odkurzacza  izzy 250 max power sprawdź ofertę marki Ecomax. Jest to specjalista w branży odkurzaczy centralnych oraz rekuperatorów. 
Kontakt
Ecomax
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------