Karlsson

dodano: 2022.03.16 ważne do: 2023.03.11 wyświetleń: 164
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Stylowe i oryginalne dodatki sprawiają, że nasze pomieszczenie posiada jedyny i niepowtarzalny charakter, który nie sposób znaleźć  nigdzie indziej. Do takich dodatków można zaliczyć wiele rzeczy. Mogą to być między innymi kwiaty, wazony, obrazy czy też zegary. Mimo że obecny rozwój technologiczny sprawia, iż zegary w postaci fizycznej nie są nam potrzebne, potrafią one dodać odpowiedniego klimatu. Karlsson to designerska marka oferująca zegary, które poza spełnianiem swojej funkcji praktycznej, jaką jest odmierzanie czasu, spełniają również rolę estetyczną, dodając stylu pomieszczeniu, w którym się znajduje. Marka oferuje swoje produkty w wielu różnych wzorach, kolorach i kształtach, sprawiając, iż niezależnie od poczucia stylu każdy może znaleźć coś dla siebie. Produkty Karlsson można znaleźć na stronie 9Design.
Kontakt
9Design
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------