Popowczak - kominki wolnostojące, narożne Grodzisk Mazowiecki

dodano: 2022.03.30 ważne do: 2023.03.25 wyświetleń: 108
Szczegóły ogłoszenia:
Kominki Popowczak to szanowana firma od 30 lat projektująca i budująca kominki wolnostojące, narożne, z płaszczem i nie tylko. Do każdego zlecenia podchodzą osobiście, zwracając wyjątkową uwagę na całościowy wystrój pokoju, jak także całego lokalu. Korzystają z materiałów najwyższej jakości, troszcząc się o najdrobniejszy drobiazg. Są zdecydowani na każdy rodzaj zlecenia, od futurystycznych konceptów, po klasyczne, z odległych stuleci. Posiadają imponujące doświadczenie, które pozwala im na zaprojektowanie zjawiskowych kominków, które posłużą przez wiele lat. Obszar działań obejmują miasta: Grodzisk Mazowiecki, Mszczonów, Rawa Mazowiecka, Błonie, Pruszków, Milanówek, Grójec, Skierniewice.
Kontakt
Kominki Popowczak
ul. Malinowa 7, 96-300 Korytów A, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------