Oprawy LED - Klusdesign

dodano: 2022.06.14 ważne do: 2023.06.09 wyświetleń: 150
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteś projektantem, architektem, a może dystrybutorem, który poszukuje nowoczesnych rozwiązań z zakresu oświetlenia? W KLUŚ natkniesz się na produkty, dzięki którym zaprojektujesz zachwycające oraz oryginalne instalacje oświetleniowe. Polecamy zarówno wysokiej jakości aluminiowe profile led, taśmy led, jak i osłony - dzięki nim każda aranżacja nabierze blasku. Wyjątkową grupę produktów stanowią wodoszczelne oprawy led, które zamontujesz zarówno w ścianie, jak i posadzce. Nasza firma posiada 15 letnie doświadczenie z zakresu oświetlenia, dlatego też przy każdym projekcie możesz liczyć na wsparcie naszych doradców technicznych. 

 

 
Kontakt
Klusdesign
ul. Ul. Słoneczna 126, 05-506 Kolonia Lesznowola, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------