Wkładka Gerda - różne rodzaje

dodano: 2022.09.29 ważne do: 2023.09.24 wyświetleń: 229
Szczegóły ogłoszenia:
Zamek Sklep posiada szeroki asortyment różnego rodzaju okuć do drzwi. Jednym z popularniejszych produktów jest wkładka Gerda, która w połączeniu z zamkiem odpowiada za cały mechanizm otwierania i zamykania drzwi. W ofercie sklepu znajdują się jej różne rodzaje. Między innymi są to wkładki symetryczne i asymetryczne czy bębenkowe i patentowe. Oferta jest stale poszerzana, ponieważ sklep chce sprostać wymaganiom i oczekiwaniom klientów. 

Jeśli jeszcze nie byłeś na stronie Zamki Sklep, to koniecznie odwiedź i sprawdź ofertę. Oprócz produktów takich jak wkładka Gerda znajduje się tam również duży wybór zamków, kłódek czy zaczepów oraz wiele innych elementów okucia do drzwi.
Kontakt
Zamki Sklep
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------