Klimatyzacja-wentylacja Sprzedaż, montaż WARSZAWA https://eurocold.pl (Nowy)

dodano: 2022.12.06 ważne do: 2023.10.09 wyświetleń: 482
1 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EUROCOLD istnieje na rynku od 2007 roku. Została założona, przez Roberta Sienkiewicza, absolwenta Lubelskiego Centrum Edukacji Zawodowej w Lublinie z wykształcenia Technik Mechanik Urządzeń Chłodniczych.

Jesteśmy ciągle rozwijającą się firmą. Zajmujemy się sprzedażą, montażem, serwisem, projektowaniem oraz modernizacją systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych. Posiadamy bardzo szeroką ofertę dla firm, instytucji i klientów indywidualnych w zakresie dostawy oraz montażu i serwisu urządzeń. Proponujemy urządzenia renomowanych firm takich jak Fujitsu, Sinclair, Daikin, Toshiba, Midea, Termotec, Mitsubishi, których jesteśmy dystrybutorem i serwisantem, a których wysoka jakość produktów od lat cieszy się uznaniem klientów na całym świecie. Naszym celem jest ciągły rozwój, poznawanie nowości technicznych i technologicznych, oraz podnoszenie kwalifikacji związanych z naszą działalnością a wszystko po to, aby zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.
 

Adres: Ryki 08-500, ul. Żytnia 64 B Tel: +48 781 336 656 E-mail: biuro.eurocold@gmail.com Robert Sienkiewicz: r_sienkiewicz@interia.pl Tel: +48 501 099 450

Kontakt
Eurocold
ul. Ul. Żytnia 64 B, Ryki, woj. lubelskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------