Wystrój loft | Bromarkt

dodano: 2022.12.21 ważne do: 2023.04.08 wyświetleń: 114
Szczegóły ogłoszenia:
Harmonijne połączenie technik architektonicznych i rozwiązań dekoracyjnych to główna idea stylu loftowego. To wnętrze łączy w sobie elementy industrialnej brutalności jak ceglane ściany, łuszczące się malowane elementy, odrapany metal i widoczna otwarta komunikacja z wyposażeniem HI-TECH, praktycznymi systemami oświetlenia, chromowanymi elementami, nietypowymi meblami i lustrami w ramach. Wystrój loft charakteryzuje się faktem, iż wszystkie strefy funkcjonalne oddzielone są różnymi materiałami i sposobami jak kolor, światło, lekkie meble czy przeszklone ścianki działowe. Interesują Cie modne meble do loftowego mieszkania czy domu? Zapoznaj się z propozycjami jakie przygotowała renomowana firma Bromarkt i uzyskaj niesamowitt efekt wnętrzarski stosunkowo niskim kosztem. Szczegóły na stronie!
Kontakt
Bromarkt
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------