Projekt koncepcyjny z rysunkami technicznymi

dodano: 2023.01.11 ważne do: 2024.01.06 wyświetleń: 89
Szczegóły ogłoszenia:
Projekt koncepcyjny z rysunkami technicznymi będzie odzwierciedleniem Twojego stylu życia, wartości i upodobań. Specjaliści naszej pracowni projektowej posiadają wszelkie niezbędne umiejętności do tworzenia niepowtarzalnych i luksusowych wnętrz. Jeśli zabiorą się do pracy, można śmiało założyć, że dom zostanie wyposażony w najnowocześniejszą technologię, spełniającą nie tylko wymogi nowoczesności, ale także indywidualne preferencje klienta. Oferujemy projekt domu, projekt kuchni, projekt salonu, projekt łazienki. Przed stworzeniem projektu projektanci zawsze starają się dowiedzieć jak najwięcej o właścicielu mieszkania aby poznać jego potrzeby.
Kontakt
Majewska PROJEKT Pracownia Projektowania Wnętrz Agnieszka Majews
ul. Handlowa 15A/17, 87-162 Lubicz Górny, woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------