WIKĘD-Producent drzwi zewnętrznych

dodano: 2023.05.12 ważne do: 2023.08.28 wyświetleń: 30
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
WIKĘD to polski Producent Stolarki Otworowej i konstrukcji aluminiowych. Siedziba firmy mieści się w Luzinie w województwie pomorskim. Istniejemy na rynku od wielu lat. Osiągnęliśmy mnóstwo prestiżowych nagród, w tym kilkukrotnie nagrodzono nasze przedsiębiorstwo tytułami Gazeli Biznesu a także Diamentów miesięcznika Forbes.

W tej chwili przedsiębiorstwo składa się z 350 pracowników, dysponuje aż 2500 punktów dystrybucyjnych. Mamy w zasięgu innowacyjny park maszynowy, niezastąpione laboratorium technologiczne. Nad procedurą zautomatyzowanej produkcji czuwa zaawansowany system produkcyjny. Prowadzimy nieprzerwaną i szczegółową kontrolę jakości.

Współpracujemy tylko i wyłącznie z najlepszymi. Do przygotowania stolarki korzystamy z materiałów dostarczanych przez czołowych producentów profili PCV, stali, aluminium i okuć, szkła. Wychodząc na przeciw wymaganiom klienta, oferujemy w sposób rzetelny nasze produkty. Decydując się na wybór naszych produktów uzyskujecie Państwo pewność bezpieczeństwa na wiele lat i zapewnienie doskonałej jakości realizacji.

W laboratorium technologicznym nasi specjaliści weryfikują odporność drzwi na cały szereg uwarunkowań, odtwarzając różnorodne warunki.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Kontakt
Wikęd-Producent Drzwi
ul. Wielki Las 19, 84-242 Luzino, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------