Dystrybutor do wodą – skorzystaj z oferty Yazamco

dodano: 2023.05.22 ważne do: 2024.05.16 wyświetleń: 107
Szczegóły ogłoszenia:
Yazamco oferuje bezbutlowe dystrybutory do wody gazowanej, które sprawią, że Twoje biuro będzie miało zawsze dostęp do krystalicznie czystej wody. Yazamco Poland, to marka istniejąca na rynku od ponad dwóch dekad, specjalizuje się w uzdatnianiu wody i dostarczaniu wygodnych dystrybutorów wody dla firm. Dystrybutory oferują nie tylko schłodzoną i podgrzaną wodę, ale także możliwość uzyskania wody gazowanej! Yazamco jest w stanie zapewnić czystość wody dzięki poczwórnemu filtrowi, który usuwa osady i neutralizuje mikroby za pomocą lampy UV. Dzięki nim woda w Twojej firmie będzie zawsze krystalicznie czysta. Ponadto, korzystanie z bezbutlowych dystrybutorów do wody przynosi wiele korzyści, takich jak oszczędność czasu, pieniędzy i miejsca.
Sprawdź ofertę Yazamco i ciesz się krystalicznie czystą wodą gazowaną w swoim biurze!
Kontakt
Yazamco
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------