WIKĘD-Producent drzwi zewnętrznych

dodano: 2023.09.13 ważne do: 2023.12.30 wyświetleń: 32
Szczegóły ogłoszenia:
WIKĘD to polski Producent Stolarki Otworowej i konstrukcji aluminiowych. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Luzinie w województwie pomorskim. Działamy na rynku od bardzo dawna. Uzyskaliśmy mnóstwo znakomitych nagród, w tym kilkukrotnie nagrodzono nas tytułami Gazeli Biznesu i Diamentów miesięcznika Forbes.

Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia 350 pracowników, dysponuje przeszło 2500 punktów dystrybucyjnych. Mamy w zasięgu innowacyjny park maszynowy, niezastąpione laboratorium technologiczne. Nad przebiegiem zautomatyzowanej produkcji czuwa wysoko zaawansowany system produkcyjny. Stosujemy systematyczną i szczegółową kontrolę jakości.

Współpracujemy jedynie z najlepszymi. Do produkcji stolarki stosujemy części dostarczanych przez czołowych producentów profili PCV, stali, aluminium i okuć, szkła. Wychodząc na przeciw wymaganiom klienta, oferujemy w sposób profesjonalny nasze produkty. Decydując się na wybór naszych produktów uzyskujecie Państwo pewność ochrony na długi czas a także gwarancję wysokiej jakości wykonania.

W laboratorium technologicznym nasi eksperci weryfikują odporność drzwi na wiele uwarunkowań, odtwarzając najtrudniejsze warunki.

Zapraszamy do kontaktu z nami.
Kontakt
Wikęd-Producent Drzwi
ul. Wielki Las 19, 84-242 Luzino, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------