Wikęd Producent Drzwi Zewnętrznych

dodano: 2023.11.17 ważne do: 2024.03.04 wyświetleń: 35
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
WIKĘD to polski Producent Stolarki Otworowej oraz konstrukcji aluminiowych. Siedziba spółki mieści się w Luzinie w województwie pomorskim. Działamy na rynku od bardzo dawna. Uzyskaliśmy mnóstwo wybitnych nagród, w tym kilkukrotnie nagrodzono nas tytułami Gazeli Biznesu oraz Diamentów miesięcznika Forbes.

Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia 350 pracowników, dysponuje przeszło 2500 punktów dystrybucyjnych. Mamy w zasięgu innowacyjny park maszynowy, niepowtarzalne laboratorium technologiczne. Nad tokiem zautomatyzowanej produkcji sprawuje nadzór zaawansowany system produkcyjny. Stosujemy systematyczną i dogłębną kontrolę jakości.

Współdziałamy jedynie z najlepszymi. Do tworzenia stolarki korzystamy z części przekazanych przez głównych producentów profili PCV, stali, aluminium a także okuć, szkła. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klienta, realizujemy w sposób solidny nasze produkty. Wybierając nasze produkty uzyskujecie Państwo pewność ochrony na kilka lat a także gwarancję wyjątkowej jakości wykonania.

W laboratorium technologicznym nasi eksperci testują odporność drzwi na mnóstwo czynników, sztucznie stwarzając niebezpieczne warunki.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kontakt
Wikęd
ul. Wielki Las 19, 84-242 Luzino, woj. pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------