Rolety Rzymskie Do Pokoju Dziecka

dodano: 2023.11.28 ważne do: 2024.11.22 wyświetleń: 74
Szczegóły ogłoszenia:
Małgorzata Dekoracja i Automatyka Sp. z o.o. to dynamiczna firma specjalizująca się w produkcji, sprzedaży i montażu wysokiej jakości firan, zasłon oraz karniszy elektrycznych. Nasza misja to tworzenie zachwycających, funkcjonalnych i nowych rozwiązań dekoracyjnych, jakie nadają wnętrzom niesłychany charakter. Dzięki naszemu doświadczeniu i skłonności do projektowania wnętrz, sprzedajemy ogromny wybór produktów, które spełniają przeróżne preferencje i potrzeby własnych kontrahentów. Nasze firany i zasłony zrealizowane są z najwyższej jakości tkanin, starannie dobranych pod względem wzornictwa i trwałości. Świadczymy zarówno tradycyjne, eleganckie wzory, jak również modernistyczne i designerskie motywy, dostosowane do najnowszych trendów w aranżacji wnętrz. Nasze karnisze elektryczne stanowią idealne rozwiązanie dla osób poszukujących komfortu i funkcjonalności. Dzięki nim wolno wygodnie sterować oświetleniem i zasłonami za pomocą jednego przycisku lub zdalnego sterowania. To znakomite rozwiązanie dla osób o wysokich wymaganiach estetycznych i technologicznych.
Kontakt
Małgorzata Dekoracja i Automatyka sp. z o.o
ul. Radziwoja 18, 61-057 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------