Lego Harry Potter Powrót Voldemorta

dodano: 2020.02.18 ważne do: 2021.02.12 wyświetleń: 238
Szczegóły ogłoszenia:
Każdy, kto czytał albo oglądał czwartą część przygód tego młodego czarodzieja pamięta zapewne kulminacyjną scenę, kiedy dochodzi do spotkania oko w oko z Lordem Voldemortem. Teraz, za sprawą klocków Lego Harry Potter Powrót Voldemorta możemy przenieść się w samo centrum tych mrożących krew w żyłach wydarzeń. Dzięki imponującemu odwzorowaniu sceny możemy poczuć się, jak na pokrytym gęstą mgłą cmentarzu. Nagrobek Toma Riddle'a jest głównym punktem zestawu, ale Lego Harry Potter Powrót Voldemorta ma także w zanadrzu figurkę Harrego, Voldemorta, Śmierciożercy oraz Petera Pettigrew. Nie mogło także zabraknąć figurki pucharu, czyli symbolu zwycięstwa w Turnieju Trójmagicznym. Każda figurka uzbrojona jest w różdżkę.
 
Kontakt
Zklocków
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------