Artystyczny zestaw dla dzieci Psi Patrol 68 elementów

dodano: 2020.05.01 ważne do: 2021.04.26 wyświetleń: 206
30,98 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy piękny zestaw artystyczny dla naszych małych plastyków. W zestawie znajdują się przybory do prac plastycznych na licencji uwielbianej przez dzieci bajki Psi Patrol. Zestaw umożliwia małym artystom rozwijać ich talenty i poznawać nowe środki artystyczne. Zawiera 68 elementów, w tym 12 pisaków, 12 kredek woskowych oraz 12 kredek ołówkowych, 12 pasteli, 12 farb akwarelowych, pędzel, temperówka, ołówek, gumka do mazania, klej, linijka, paleta do malowania i 4 kartki ze szkicem do kolorowania, wszystko wykonane z dobrej jakości materiałów co wpływa na ich długie użytkowanie. Zestaw artystyczny mieści się w zamykanej walizeczce z rączką, łatwej do przechowywania i przemieszczania. Szczegóły można zobaczyć i dokonać zakupu tutaj:  https://tensklep.pl/ZESTAW-ARTYSTYCZNY-dla-dzieci-68-ELEMENTOW-PSI-PATROL-STARPAK-275562 . Uwaga ! Cena obowiązuje na dzień wystawienia ogłoszenia - może ulec zmianie. Ilość zestawów artystycznych jest ograniczona. Proponujemy również inne zabawki dla dzieci, w tym zabawki kreatywne i edukacyjne.
Kontakt
tensklep.pl
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------