Lego 75954

dodano: 2020.07.02 ważne do: 2021.06.27 wyświetleń: 186
Szczegóły ogłoszenia:
Zapewne zestaw klocków Lego 75954 niewiele mówi. Natomiast motyw, który widnieje na nim już z pewnością tak. To klocki Lego dla prawdziwych fanów Harry'ego Pottera. Przedstawiają one bardzo charakterystyczny element Hogwartu, czyli Wielką Salę. To kluczowe miejsce spotkań i ważnych uroczystości zarówno w książkach, jak i w ekranizacji. To tutaj właśnie Harry został przydzielony do Gryffindoru oraz zdobywał upragniony Puchar Domów. Przenieś się do świata wyobraźni i za sprawą tego zestawu klocków stwórz swoją własną historię na nowo. Ponadto w zestawie Lego 75954 znajdują się figurki znanych z książek postaci, dzięki czemu możesz odtwarzać losy głównego bohatera.
Kontakt
zklockow.pl
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------