Hasbro Disney Princess Royal Shimmer Bella

dodano: 2021.09.11 ważne do: 2022.09.06 wyświetleń: 102
46 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Lalka Disney Princess Royal Shimmer Bella
W filmie animowanym Disneya „Piękna i Bestia", odważna i niezależna Bella wyrusza na ratunek swojemu ojcu i trafia do zaczarowanego zamku zamieszkiwanego przez tajemniczą bestię. Dzięki lalce Royal Shimmer Belli dzieci mogą wyobrazić sobie księżniczkę, która łamie zaklęcie i ratuje Bestię. Zainspirowana filmem animowanym lalka Belli ma błyszczącą spódnicę i akcesoria – tiarę i buty – w charakterystycznym, żółtym kolorze. Dzieci będą mogły odgrywać ulubione momenty z filmu Disneya, a także wymyślać swoje własne przygody z księżniczką Bellą.Zawartość pudełka :
W pudełku znajduje się: lalka Bella, błyszcząca spódnica, tiara i para butów.
Disney Princess
Seria Disney Princess to kolekcja niezwykłych lalek, figurek i akcesoriów stworzonych na podstawie bohaterek popularnych i ukochanych przez dzieci bajek. Zabawki wiernie odwzorowują znane postaci, dzięki czemu w prosty sposób przenoszą dziewczynki do świata baśni i fantazji, pozwalając na kreatywną zabawę w odgrywanie scenek z animacji, czy kreowanie nowych, niezwykłych przygód.
Specyfikacja: 
Typ: Lalki
Seria: Disney Princess
Wiek: Od 3 lat
Płeć: Dla dziewczynek
Wysokość lalki: 30 cm
Zasilanie: BrakDodatkowe informacje:
• W zestawie ubranka i buty
• Lalka w zestawie
• Długie włosy lalki do łatwej stylizacji
• Ruchome nóżki, rączki i głowa
• Suknia z dodatkami brokatu
• Lalka inspirowana postacią z bajki
• Zdejmowana tiara
• Płeć lalki / Wersja
Bella

Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)

https://www.al.to/p/1016303-lalka-i-akcesoria-hasbro-disney-princess-royal-shimmer-bella.html?partnerid=100174427&sm12=Mg==&ts=1631350387&token=57c6ed71f5d82935ba703cfa79544d5c
Kontakt
al.to
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------