Domki dla dzieci - Drewnolandia

dodano: 2021.09.17 ważne do: 2022.09.12 wyświetleń: 97
4 200 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy specjalistami w stawianiu domków dla dzieci, które wykonujemy wyłącznie z litego drewna iglastego. Konstrukcja dwukrotnie impregnowana i malowana preparatami ochronnymi marki Drewnochron dla skutecznej ochrony. Domek posiada trwałe zadaszenie pokryte gontem bitumicznym, dzięki czemu dziecięcy domek będzie skutecznie zabezpieczony przed bezpośrednim działaniem czynników zewnętrznych.

Każdy drewniany domek dla dzieci można ponadto wyposażyć w opcjonalne elementy, jak piaskownicę, platformę ze schodkami i zjeżdżalnią, huśtawkę, a nawet ściankę wspinaczkową. Budujemy także domki z piętrem i/lub tarasem.

Nasze wyroby zostały przetestowane pod względem bezpieczeństwa dla dzieci i otrzymały certyfikat zgodności z wymaganiami normy PN-EN 1176-1:2009+Ap1:2013.

Zamawiając domki dla dzieci marki Drewnolandia, dokładasz się do wspierania programu Pajacyk, organizowanego przez Polską Akcję Humanitarną, na rzecz dożywiania dzieci w Polsce. Każdy postawiony przez Państwa domek, umożliwi nam zafundować 40 posiłków w ramach tego programu. Spraw prezent nie tylko swojemu dziecku, ale także innym!

Skorzystanie z usług z Drewnolandia to gwarancja jakości, transparentności cenowej i terminowej realizacji.
Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju.
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami na stronie internetowej.
Kontakt
Drewnolandia
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------