Gry planszowe do nauki angielskiego

dodano: 2022.12.19 ważne do: 2023.12.14 wyświetleń: 149
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy gry planszowe do nauki angielskiego. Niektórzy badacze uważają, że gra jest integralną częścią rozwoju osobowości i jej potencjału. W trakcie gry dziecko może się uczyć, edukować, zmieniać i oczywiście rozwijać. Gra jest nieodłącznie związana z pozytywnymi przeżyciami emocjonalnymi, aktywnością, koncentracją, wyobraźnią i pracą procesów myślowych. Często pojawia się tu również aspekt rywalizacji nieodłącznie związany z grą. Gry planszowe po angielsku zachęcają uczniów do maksymalizacji wszystkich swoich zasobów i wiedzy jeśli chodzi o naukę języka. Każdy nauczyciel wie, że wszystko, co dzieje się podczas lekcji, ma określony cel. Każda cenna minuta lekcji powinna być wykorzystana z korzyścią dla ucznia i powinna przybliżyć go o krok do opanowania języka angielskiego. To samo dotyczy oferowanych przez nas gier gry. Ich głównym celem i zadaniem nie jest rozrywka, ale edukacja. Gry pomagają również w dodatkowej praktyce nowych struktur leksykalnych i gramatycznych. Na przykład odgrywanie ról na określony temat pomaga uaktywnić wiedzę i przekształcić pasywne słownictwo w aktywne.
 
Kontakt
regipio
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------