Zatrudnię Dekarzy/Blacharzy ? Niemcy ? praca od zaraz

Firma działająca na rynku od 1994 roku, specjalizująca się w wykonawstwie pokryć dachowych z tworzyw sztucznych poszukuje Kandydatów na stanowisko:

DEKARZ/BLACHARZ

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:
  • Prace dekarskie i blacharskie na budowie
Wymagania:
  • Doświadczenie w wyżej wymienionym zawodzie/możliwość przyuczenia
  • Znajomość technologii wykonywania dachów z membrany PCV oraz papy termozgrzewalnej
  • zdolność do pracy na wysokości
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • praca na terenie Niemiec
  • atrakcyjne wynagrodzenie ? stawka uzależniona od posiadanego doświadczenia
  • narzędzia oraz odzież zapewnia pracodawca
  • wszelkie przejazdy są po stronie firmy

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV na maila
lub kontakt telefoniczny z Justyną Kulpa pod nr: 798 056 274
e-mail: justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl