Koordynator Prac Wykończeniowych - Warszawa

5 000 PLN
Dynamicznie rozwijająca się firma  budowlana poszukuje Kandydata na stanowisko:
Koordynator Prac Wykończeniowych

Miejsce pracy: Warszawa
 Zadania:
  • Organizacja , kierowanie i nadzór prac remontowo - wykończeniowych
  • Kontakt z klientem

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Służbowy samochód do dyspozycji
  • Wynagrodzenie 5000 zł netto

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ? kierunek Budownictwo lub pochodne
  • Doświadczenie w branży remontowo - budowlanej
  • Biegła znajomość programu AutoCad, MS Excel

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
anna.rydzewska@top-manager.pl