Zatrudnię studentkę/studenta do pracy w księgowości

Szczegóły ogłoszenia:
Studenta zaocznego do wprowadzania dokumentów księgowych
Kancelaria doradztwa gospodarczego, zatrudni pomoc do działu księgowego:

WYMAGANIA:
- status student (tryb niestacjonarny jako warunek konieczny)  ? mile widziane będą osoby z kierunków: Ekonomia/Finanse/Rachunkowość;
- znajomość pakietu MS Office
- znajomości oprogramowania Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem
- odpowiedzialność za wykonywaną pracę;

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- wsparcie dla księgowości (przygotowywanie dokumentów do zaksięgowania, wyjaśnianie niezgodności);
- wprowadzanie dokumentów księgowych;
- inne zadania zlecane przez przełożonego.

OFERUJEMY:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie;
- możliwość doskonalenia umiejętności.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy: praca@kancelariaczerniakowska.pl

Kontakt
Kancelaria Czerniakowska
woj. mazowieckie Pokaż na mapie