Specjalista Ds.Obsługi Klienta z językiem niemieckim

Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z Warszawy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista Ds.Obsługi Klienta z językiem niemieckim (6000 brutto)

Warszawa

Obowiązki
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • Odpowiadanie na przychodzące rozmowy telefoniczne, e-maile i rozmowy z klientami niemieckojęzycznymi
  • Komunikację z klientami
  • Wsparcie zespołu.
Wymagania
  • Doskonała znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (min B2-C1)
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność słuchania;
  • Znajomość systemu operacyjnego Windows
  • Zorientowanie na klienta.
Oferujemy
  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku w wielojęzycznym zespole
  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin lub na 0,75
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (6000 brutto)
  • Pakiet relokacyjny
  • Pakiet socjalny (karta Multisport Plus, ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny)
  • Profesjonalne szkolenia
  • Pracę w nowoczesnym budynku,
  • Pracę w pozytywnej atmosferze w międzynarodowym środowisku

Jeśli jesteś zainteresowana/y wyślij nam koniecznie swoje CV na adres:ng@recruiters.com.pl

Aplikując na nasze ogłoszenie , wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych, prowadzonych poprzez firmę Recruiters zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Wysyłając CV oświadczasz, że podane przez Ciebie dane są zgodne ze stanem faktycznym i nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich. Przekazanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do otrzymania wglądu do danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych

Kontakt
Recruiters
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie