INŻYNIER BUDOWY

Dynamicznie rozwijająca się firma budowlana  poszukuje Kandydatów do pracy przy  budowie Aquaparku w Mszczonowie na stanowisku
INŻYNIER  BUDOWY

Miejsce pracy: Mszczonów
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Zadania:
  • Nadzór nad procesem realizacji prac żelbetowych na budowie
  • Nadzór nad dokumentacją
  • Dbanie o jakość i terminowość wykonywanych prac

Wymagania:
  • 2- letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera Budowy
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Budownictwo

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji.
lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
anna.rydzewska@top-manager.pl

Kontakt
Anna Rydzewska
Mszczonów, woj. mazowieckie Pokaż na mapie