Zatrudnimy na stanowisko Mistrz Produkcji/Technolog

Producent konstrukcji stalowych - intensywnie rozwijająca się firma z branży budowlanej poszukuje Kandydata na stanowisko:
Mistrz Produkcji/Technolog
Miejsce pracy: Niechcice
Oferujemy:
?         Atrakcyjne wynagrodzenie
?         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
?         Pracę od poniedziałku do piątku
?         Ubezpieczenie grupowe
Zadania:
?         Nadzór i organizacja pracy brygad przy produkcji konstrukcji stalowych
?         Kontrolowanie procesów spawalniczych
?         Sprawdzanie prawidłowości montażu
Wymagania:
?         Doświadczenie na podobnym stanowisku
?         Znajomość rysunku technicznego
?         Mile widziana znajomość programu AutoCAD
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
anna.rydzewska@top-manager.pl

Kontakt
Anna Rydzewska
Niechcice, woj. łódzkie Pokaż na mapie