MAJSTRÓW BUDOWY Z J. ANGIELSKIM

Szczegóły ogłoszenia:
Kim jesteśmy?
Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadzącą usługi w dziedzinie budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego poszukujemy do naszego zespołu:

Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Nadzór nad wyznaczonym zakresem robót zbrojarskich
  • Ścisła współpraca z brygadą
Czego oczekujemy od Ciebie?
  • Znajomości prac zbrojarskich
  • Swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • Odczytywania schematów zbrojarskich
Co My możemy zaoferować?
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Na okresie próbnym 2100 euro netto/mc
  • Zorganizowane i opłacone mieszkania łącznie z mediami- pokoje jednoosobowe
  • Do dyspozycji auto służbowe, niezbędne narzędzia do pracy
  • Dojazd do pracy, przejazdy z kontraktu w dwie strony oraz na święta
  • ZUS opłacony od realnych zarobków
  • Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV e-mail: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl lub zadzwoń (tel. 798-056-274 Justyna)

Numer wpisu do rejestru 13471

Kontakt
justyna kulpa
woj. mazowieckie Pokaż na mapie