Zarabiaj na tym co i tak robisz KAŻDEGO dnia

dodano: 2018.05.29 ważne do: 2018.09.14 wyświetleń: 35
3 000 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Jak to działa? Mechanizm jest bardzo prosty. Rejestrujesz się w odpowiednim serwisie – określane są one mianem BUXów. Na podany adres e-maillowy otrzymujesz wiadomości reklamowe, w które trzeba klikać – wynagrodzenie naliczane jest za tę konkretną czynność. Obowiązuje tu model rozliczeniowy PPC – czyli pay per click, można się też zetknąć ze skrótem PTC oznaczającym paid to click. W każdym razie w obu przypadkach chodzi o dokładnie to samo: klikasz w reklamę – zarabiasz, nie klikasz – nie zarabiasz.
Klikanie w reklamy – czy warto?
Odpłatne klikanie w reklamy jest zajęciem nie pozbawionym zalet. Najczęściej w tym kontekście wskazuje się na poniższe aspekty:
  • klikać może każdy, kto posiada komputer z dostępem do internetu i dobre chęci,
  • nie ma konieczności wnoszenia wkładu finansowego,
  • nie jest potrzebne żadne doświadczenie ani wyspecjalizowane umiejętności,
  • o tym, ile czasu dziennie zostanie przeznaczone na klikanie, decyduje użytkownik,
  • jest to bardzo elastyczna forma zarobkowania online, którą bez problemu można dopasować do własnych oczekiwań oraz możliwości.
Poniżej podaję linki do kilku stron są to sprawdzone serwisy działające po kilka,kilkanaście lat ,które są wypłacalne w 100% 
►►► dołącz do Sejfika
 
►►►Neobux
 
►►►Scarlet

Czytaj wiecej na ilento.pl
Kontakt
ibushi
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.