HDOmedical zatrudni wykwalifikowanych fizjoterapeutów

dodano: 2018.06.02 ważne do: 2018.07.28 wyświetleń: 18
Szczegóły ogłoszenia:
HDOmedical zatrudni wykwalifikowanych fizjoterapeutów ze znajomoscia jezyka niemieckiego, 61462 Königstein                                                                                                                                                                                                                   Praca dla wykwalifikowanych fizjoterapeutow, pracodawca zapewnia mieszkanie, kurs jezykowy i pomoc w formalnosciach zwiazanych z uzyskaniem nostryfikacji dyplomu. Praca w niemieckim srodowisku, szefostwo porozumiewa sie w jezyku polskim. Dla osob ze znajomoscia jezyka niemieckiego praca na pelny etat, osoby wymagajace dalszej nauki pracuja na pol etatu do uzyskania nostryfikacji dyplomu w Niemczech. Zatrudnienie na Niemieckich warunkach. Potrzebne sa 2 osoby, dlatego chetnie pary/malzenstwa.                                                                                                                                                                                                                                HDOmedical zapewnia pełen zakres świadczeń i ubezpieczeń. Zgłoś się już dziś!
Aplikacje (cv+zdjęcie) prosimy kierować na adres mailowy:  rekrutacja@hdomedical.pl lub prosimy o kontakt tel.:   PL +48  669 914 984, PL +48 669 912 970, DE +49 1522 268+B210362
 
Kontakt
HDOmedical
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.