CIEŚLA SZALUNKOWY/ZBROJARZ ? Praca od zaraz za granicą

1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Miejsce pracy: Szwecja / Austria / Francja

Zadania :

?         Prace ciesielskie i zbrojarskie na obiektach przemysłowych i kubaturowych

Wymagania:

?     doświadczenie na wyżej wymienionym stanowiskach
?     znajomość systemów szalunkowych

Oferujemy:

?     stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
?     długoterminową współpracę
?     wynagrodzenie 1800,00 - 1950 euro na rękę za 180 h
?     zakwaterowanie oraz przejazd zorganizowany i opłacony przez pracodawcę
?     narzędzia oraz odzież ochronną tez są po stronie firmy
?     wyżywienie we własnym zakresie

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny z Aloną +48 518-200-962.

Kontakt
Alona Orzołek
cały kraj / Internet