Zatrudnimy Cieśli Szalunkowych ? nowa budowa w Monachium

1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Kim jesteśmy?
Firmą zajmującą się kompleksową realizacją obiektów budowlanych w systemie generalnego wykonawstwa. Aktualnie rozpoczęliśmy nową budowę w Monachium i poszukujemy do naszego zespołu: CIEŚLI SZALUNKOWYCH
Jakie zadania na Ciebie czekają?
  • Montaż szalunków systemowych na NOWEJ budowie ? osiedle mieszkaniowe
  • Współpraca z brygadą
Czego oczekujemy od Ciebie?
  • Znajomości systemów szalunków
  • Chęci do pracy i zdecydowania
Co My Ci damy?
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie 1900,00-2000,00 euro netto/mc
  • Zorganizowane i opłacone mieszkania łącznie z mediami
  • Opłacony bilet lub wypłacony ryczałt 70 euro za dojazd własnym autem
  • ZUS opłacony od realnych zarobków
  • Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca
  • Urlop 30 dni, opłacony do SOK-BAU, Kindergeld
  • Narzędzia oraz odzież roboczą i ochronną (buty, kask)
Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV na e-mail: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani lub zadzwonić 798 056 274 (Justyna).

Kontakt
Justyna Kulpa
cały kraj / Internet