Cieśla/Zbrojarz/Betoniarz ? Niemcy i Szwecja

Szczegóły ogłoszenia:

Kim jesteśmy?
Firmą zajmującą się kompleksową realizacją obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych i specjalistycznych. Aktualnie do naszych brygad poszukujemy:
CIEŚLI SZALUNKOWYCH/ZBROJARZY
Jakie zadania na Ciebie czekają?
?         Montaż szalunków systemowych i tradycyjnych
?         Wiązanie cęgami
?         Współpraca z brygadą
Czego oczekujemy od Ciebie?
?         Znajomości systemów szalunków
?         Chęci do pracy i samodzielności
?         Odczytywania rysunków zbrojarskich lub ciesielskich
Co My Ci damy?
?         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
?         Wynagrodzenie Niemcy - 10 euro netto/h - Niemcy
?         Wynagrodzenie Szwecja 100-120 koron netto/h -Szwecja
?         Zorganizowane i opłacone mieszkanie łącznie z mediami
?         Przejazdy opłacone i zorganizowane przez firmę
?         Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca
?         Możliwość pobrania zaliczki
?         Urlop 30 dni - ULAK, Kindergeld
?         Narzędzia oraz odzież roboczą i ochronną (buty, kask)
?         Praca na stałe nie na krótki kontrakt
Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV na e-mail: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani lub zadzwonić 798 056 274 (Justyna).
Numer wpisu do rejestru 13471
Kontakt
Justyna Kulpa
woj. mazowieckie Pokaż na mapie