Praca dla Cieśli i Pomocników ? Holandia ? nie wymagamy języka

Firma z siedzibą w Gliwicach, działająca w branży budowlanej na terenie zagranicznym, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowiska:

Lokalizacja : Holandia

Twoje zadania :
  • wykonywanie szalunków pod konstrukcje betonowe, montaż/demontaż

Nasze wymagania:
  • doświadczenie na danym stanowisku
  • znajomość systemów szalunkowych
  • certyfikat VSA / SCC (możemy zrobić)
  • przesłanie CV

Co dostaniesz w zamian:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stawka godzinowa dla fachowca 11,00 - 12,50 euro/h netto
                                 dla pomocnika 9,50 -10,50 euro/h netto
  • odzież ochronna, narzędzia i zakwaterowanie - po stronie pracodawcy
  • zjazdy do Polski co 6 tygodni na tydzień
  • znajomość języka nie  jest wymagana
  • podpisanie umowy w Gliwicach
  • gwarantujemy bezpieczne zatrudnienie

 Proszę o kontakt to przedstawię warunki rozpoczęcia pracy:
Aloną Orzołek
tel. +48 518-200-962 - napisz SMS oddzwonię !!!
CV na e-mail alona.orzolek@rabotastroiteli.com.ua
Numer wpisu do rejestru 13471

Kontakt
Pracownicy Budowlani
woj. mazowieckie Pokaż na mapie