Monter wodno-kanalizacyjny zewnętrzny

Szczegóły ogłoszenia:
Kim jesteśmy?

Firmą świadczącą usługi głównie w zakresie mikrotuneli. Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Jakie zadania na Ciebie czekają?

?         Drążenie mikrotuneli pod drogami, torami, gmachami

Czego oczekujemy od Ciebie?

?         Doświadczenia na ww. stanowisku
?         Dyspozycyjności i chęci do pracy ? praca w delegacji

Co My Ci damy?

?         Stawkę godzinową 18,00 ? 20,00 zł netto dla osób z doświadczeniem
?         Premia uznaniowa + 30,00 zł netto diety
?         Umowę o pracę
?         Zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez firmę
?         Przejazdy w miejscu wykonywania pracy
?         Narzędzia, odzież ochronną
?         Wynagrodzenie zawsze na czas do 10 tego każdego miesiąca

Być może szukamy właśnie Ciebie!
Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 798056274 o treści "kontakt" - oddzwonimy
Czekamy na Twoje CV: justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Kontakt
Justyna Kulpa
cały kraj / Internet