Murarz / Cieśla szalunkowy / Zbrojarz ?Mile widziane osoby ze wschodu

1 PLN
Polska firma z siedzibą w mieście Zawiercie, działająca w branży budowlanej od ponad 20 lat na terenie Polski
 PILNIE ZATRUDNI
Murarza/ Zbrojarza/Cieśla szalunkowego

Lokalizacja: Sosnowiec, Katowice
Zadania:
  • Praca na obiektach mieszkaniowych i przemysłowych
  • Wynagrodzenie 2500-3500 złotych netto miesięcznie, 9 h dziennie
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub na umowy zlecenia
  • Narzędzia oraz odzież ochronna zapewnione przez pracodawcę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
Co wymagamy:
  • Doświadczenie na budowie
  • Chęci do pracy, odpowiedzialność.
  • Aktualną wizę pracownicą D

Proszę o kontakt to przedstawię warunki rozpoczęcia pracy:
Alona Orzołek
tel. +48 518-200-962 - napisz SMS i oddzwonię !!! VIBER +48 518-200-962
CV na e-mail alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
Numer wpisu do rejestru 13471

woj. śląskie Pokaż na mapie