Operator dźwigu wieżowego kat. IŻ

1 PLN

Potężna budowlana firma, działająca na terenie Polski i za granicą, potrzebuję pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Szwecja
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - polska umowa
  • Wynagrodzenie: 2100 euro netto / 180h
  • Wypłacany dodatek przerobowy co miesiąc
  • Narzędzia oraz odzież ochronną
  • Zakwaterowanie i  przejazdy zorganizowane i płacone przez pracodawcę
  • Zjazdy do domu do indywidualnego ustalenia ? średnio co 6-8 tygodni
Twoje zadania:
  • Praca na obiektach przemysłowych i kubaturowych
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie na ww. stanowisku
  • Uprawnienia IŻ
  • Chęci do pracy
Kontakt:
Alona Orzołek
tel. +48 518-200-962 - napisz SMS i oddzwonię !!!
CV na e-mail alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
Numer wpisu do rejestru 13471

Kontakt
Alona
cały kraj / Internet