Monter wentylacji - Norwegia

Szczegóły ogłoszenia:

Monter wentylacji
Time Personale
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy  (nr certyfikatu 1235) i prowadzimy rekrutację na monterów wentylacji. Zapotrzebowanie jest duże, a praca planowana na długoterminową.
Aplikuj na naszej stronie http://www.timepersonale.pl i dołącz do zespołu!
Miejsce pracy: Norwegia

Ofertę kierujemy do:
Monterów wentylacji z doświadczeniem , osób, które chętnie podejmują wyzwania i szybko odnajdują się w nowym miejscu pracy

Oferujemy:
Możliwość rozwoju kariery zawodowej oraz doskonalenie własnych umiejętności w międzynarodowym środowisku;
Pracę kontraktową, w systemie rotacyjnym, na długi okres;
Legalną pracę wraz ze wszystkimi świadczeniami na terenie Norwegii;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Kompleksową organizację wszelkich formalności związanych z wyjazdem;
Transport i zakwaterowanie;
Ubrania robocze oraz narzędzia

Zadania
Montaż i serwis wentylacji na statku;
Konserwacja urządzeń wentylacyjnych

Prosimy o składanie aplikacji poprzez naszą stronę internetową:  http://www.timepersonale.pl
Na bieżąco kontaktujemy się ze wszystkimi Kandydatami

cały kraj / Internet