MAJSTER BUDOWY PRAC WYKOŃCZENIOWYCH - Szwecja

1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Kim jesteśmy?
Firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadzącą usługi w dziedzinie budownictwa inżynieryjnego i przemysłowego poszukujemy do naszego zespołu:

MAJSTRÓW BUDOWY Z J. ANGIELSKIM

Jakie zadania na Ciebie czekają?
?        Nadzór nad monterami karton gips
?        Ścisła współpraca z brygadą
Czego oczekujemy od Ciebie?
?        Znajomości prac wykończeniowych
?        Swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
?        Odczytywania schematów technicznych
Co My możemy zaoferować?
?        Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
?        Na okresie próbnym 2100 euro netto/mc
?        Zorganizowane i opłacone mieszkania łącznie z mediami- pokoje jednoosobowe
?        Do dyspozycji auto służbowe, niezbędne narzędzia do pracy
?        Dojazd do pracy, przejazdy z kontraktu w dwie strony oraz na święta
?        ZUS opłacony od realnych zarobków
?        Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta prześlij nam swoje CV na adres:
 anna.rydzewska@top-manager.pl  lub zadzwoń -  518-215-122 (Ania)
Możesz też wysłać SMS o treści MAJSTER Z J. ANGIELSKIM ? oddzwonimy!

Numer wpisu do rejestru: 13471

Kontakt
anna rydzewska
woj. mazowieckie Pokaż na mapie