MISTRZA ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

Rzetelna firma z 30-letnią tradycją zajmująca się montażem instalacji elektrycznych w Polsce i za granicą zatrudni:
Miejsce pracy: Hamburg, Frankfurt, Essen
Zadania:
  • Kierowanie i nadzór nad prawidłową realizacją robót w zakresie instalacji elektrycznych

Wymagania:
  • Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w prowadzeniu robót elektrycznych

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Komfortowe zakwaterowanie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Koszty przejazdów i zakwaterowania ponosi Pracodawca
  • Na miejscu samochód do dyspozycji
  • Dofinansowanie do nauki oraz szkoleń zawodowych
  • Dofinansowanie do wczasów, karta Multisport

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt telefoniczny z Anną Rydzewską pod nr: 518 215 122
e-mail: anna.rydzewska@top-manager.pl

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 13 471
Kontakt
Anna Rydzewska
woj. mazowieckie Pokaż na mapie