Praca dla Dekarzy i Pomocników budowlanych ? Belgia

Firma z siedzibą we Wrocławiu, realizująca roboty budowlane w Belgii, poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko:
Dekarz/Pomocnik budowlany

Lokalizacja : Belgia
Twoje zadania :
  • Demontaż pokryć dachowych
  • Izolacja
  • Prace dekarskie w technologiach: papa termozgrzewalna i klejona, membrana EPDM, resitrix
  • Wykonywanie prac pomocniczych
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie na ww. stanowiskach
  • Prawo jazdy kat. B

Co dostaniesz w zamian:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Stawka godzinowa dla dekarza 12,00  euro/h netto, dla pomocnika 9,00 euro/h netto
  • Odzież ochronna, narzędzia i zakwaterowanie - po stronie pracodawcy
  • Dojazd do pracy oraz zjazdy na święta ? po stronie pracodawcy

Zadzwoń lub wyślij SMS o treści ? kontakt ? - Oddzwonię
Justyna Kulpa
tel. +48 798 056 274
CV na e-mail justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl
  Numer wpisu do rejestru 13471

Kontakt
Justyna
cały kraj / Internet