CIEŚLA SZALUNKOWY ? Praca od zaraz za granicą

Szczegóły ogłoszenia:

Zatrudnimy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Szwecja, Francja
Zadania :
Prace ciesielskie i zbrojarskie na obiektach przemysłowych i kubaturowych
Wymagania:
Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowiskach
Znajomość systemów szalunkowych
Podpisanie umowy w Warszawie.
Oferujemy:
          Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Długoterminową współpracę
Wynagrodzenie 2000 euro na rękę
Zakwaterowanie oraz przejazd zorganizowany i opłacony przez pracodawcę
Narzędzia oraz odzież ochronną tez są po stronie firmy
Wyżywienie we własnym zakresie
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania CV na adres e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl lub kontakt telefoniczny z Aloną +48 518-200-962.
Kontakt
Alona Orzolek
woj. mazowieckie Pokaż na mapie