Kierownik robót zewnętrznych sieci wodno- kanalizacyjnej

Prężnie rozwijająca się firma działająca w sektorze robót inżynieryjnych zatrudni:
 Kierownika Robót zewnętrznych sieci wodno- kanalizacyjnej

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, małopolskie, podkarpackie

Zadania:

Nadzór techniczny nad montażem wodnych i kanalizacyjnych instalacji sieci zewnętrznych
Organizacja i przygotowanie placu budowy
Kontrola jakości i terminowości
Uruchomienia, pomiary, odbiory
Prowadzenie dokumentacji
Współpraca z Inwestorem

Wymagania:

Wykształcenie wyższe kierunkowe ? instalacje sanitarne,
Uprawnienia budowlane  - specjalność instalacyjna
Gotowość do pracy w delegacji
Prawo jazdy B

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Niezbędnie narzędzia do pracy, zakwaterowanie
Ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia na członków rodziny

Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt z Anną Rydzewską pod nr: 518-215-122
anna.rydzewska@top-manager.pl
Nr wpisu do Rejestru: 13 471

Kontakt
Pracownicy Budowlani
woj. mazowieckie Pokaż na mapie