Kandydatów na Ekoedukatorów na terenie Warszawy

dodano: 2018.09.10 ważne do: 2018.12.27 wyświetleń: 28
Szczegóły ogłoszenia:
Bliska jest Ci ekologia? Chcesz oddychać czystym powietrzem?
Realizuj z nami projekt edukacji ekologicznej dla Warszawy w charakterze:

EkoEdukator (ka) / Ankieter (ka)
Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
 1. podnoszenie świadomości ekologicznej mieszkańców (nt ogólnych zagadnień zw. z poprawą jakości powietrza i możliwością uzyskania przez mieszkańców wsparcia w wymianie źródła ogrzewania na bardziej ekologiczne) - praca w terenie
 2. zebranie danych w formie krótkiej ankiety i ich wprowadzenie do narzędzia informatycznego

Oferujemy:
 • szkolenie przygotowujące do realizacji zleconych zadań
 • współpracę w oparciu o umowę zlecenie
 • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie zajmującej się ochroną środowiska
 • pracę z ciekawymi ludźmi i umożliwiającą zdobycie dodatkowych umiejętności

Poszukujemy osób:
 • posiadających umiejętności komunikacyjne i lubiących pracę z ludźmi
 • angażujących się w wykonywane zadania
 • dokładnych i rzetelnych
 • interesujących się zagadnieniami dot. ochrony środowiska

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania CV w temacie prosimy wpisać: Edukator – Imię i Nazwisko

Mając na uwadze przepisy rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych
w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE (dalej „RODO”)
oraz przepisy obowiązującego Kodeksu pracy, uprzejmie informuję, że administratorem Pana/Pani danych osobowych jest ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, 45-031 Opole, ul. Łangowskiego 4.  Pana/Pani dane osobowe:
 1. są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie dobrowolnej zgody;
 2. będą przetwarzane, aż do ewentualnego wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierze Pan/Pani udział, chyba, że wyrazi Pan/Pani zgodę na poczet przyszłych rekrutacji
Informujemy, że ma Pani/Pan:
 1. prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
 2. prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
 3. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Rozporządzenia.
Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Pan/Pani bierzecie udział.
               W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:
 
 • Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE.                                                     
 • Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE.
Kontakt
Atmoterm SA
ul. Łangowskiego 4, 45-031 Opole, woj. opolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.