Zbrojarz/Betoniarz, Pomocnik ? Niemcy ? bez znajomości języka

1 PLN

Polska firma budowlana, która jest wiodącym wytwórcą konstrukcji prefabrykowanych w Polsce jak i za granicą, pilnie zatrudni Kandydatów na stanowisko:
Zbrojarz/Betoniarz, Pomocnik
Miejsce pracy: Niemcy (Stockstadt)
Zadania:
?         prace zbrojarskie i betoniarskie w Zakładzie Prefabrykacji
Co zapewniamy:
       ?  zatrudnienie na umowę o pracę i ubezpieczenie ZUS
       ?  wynagrodzenie dla pracownika 86,00 ? 90,00 euro netto dniówka za 10h
       ?  wynagrodzenie dla pomocnika 80,00 ? 86,00 euro netto dniówka za 10h
?         odzież i przejazd bezpłatny zorganizowany przez pracodawcę
?         bezpłatny nocleg w pensjonacie w pobliżu zakładu prefabrykacji
       ?  praca w nowoczesnym zakładzie na nowoczesnym parku maszyn (wiele rzeczy nie trzeba robić ręcznie, lecz maszynami)
?         możliwość ubiegania się o zasiłek rodzinny w Niemczech (Kindergeld) oraz  zwrotu podatku rocznego
Czego wymagamy:
?         doświadczenie w pracy na budowie lub zakładzie prefabrykacji
?         samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
?         30 dni odprowadzonych składek zdrowotnych do ZUS-u
?         czytanie rysunku technicznego
?         podpisanie umowy w Poznaniu
Proszę o kontakt to przedstawię warunki rozpoczęcia pracy:
Alona Orzołek
tel. +48 518-200-962 - napisz SMS oddzwonię !!!
CV na e-mail alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl
Kontakt
Alona
cały kraj / Internet