Praca dla elektromonterów (Warszawa, Ełk)-Pilne

Szczegóły ogłoszenia:
Kim jesteśmy?
Nasza spółka istnieje na rynku od roku 2007. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie projektowania i wdrażania nietypowych rozwiązań biznesowych. Obecnie prowadzimy m. in. prace w budynkach przemysłowych (halach produkcyjnych, powierzchniach magazynowych, sklepach wielkopowierzchniowych). Cenimy lojalność i zaangażowanie, które należycie wynagradzamy.         Elastyczność naszej firmy przejawia się np. w chęci nawiązania stosunku pracy nie tylko z doświadczonymi pracownikami, ale także z osobami, które dopiero rozpoczynają swoją zawodową karierę.
Co oferujemy swoim pracownikom?
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,
- możliwość ukończenia szkolenia i egzaminu zorganizowanego przez Pracodawcę (w zakresie uprawnień SEP),
- przejazdy i zakwaterowanie zorganizowane przez nas,
- możliwość długotrwałej współpracy,
-możliwość negocjacji wynagrodzenia,
- inne profity, wynikające z indywidualnych potrzeb pracowników.
Czego oczekujemy od Ciebie?
- wykształcenia zawodowego lub średniego technicznego (kierunek: elektryczne),
- uprawnień SEP E do 1 kV (mile widziane),
- zdolności do pracy na wysokości pow. 3 m,
- doświadczenia zawodowego lub chęci przyuczenia do zawodu.
Jakie zadania na Ciebie czekają?
- demontaż starych opraw oświetleniowych,
- podłączanie do istniejącej instalacji nowych opraw LED-owych,
- wykonywanie innych prac elektryczno-monterskich, niezbędnych do sprawnego uruchomienia instalacji oświetleniowej na istniejących lub nowo wybudowanych obiektach przemysłowych.
Miejsce pracy: Ełk lub Warszawa - w zależności, skąd jesteś
Osoby zainteresowane powyższym stanowiskiem zapraszamy do przesłania aplikacji
lub kontakt telefoniczny z Pauliną Dziełak pod nr: 796 509 409
paulina.dzielak@pracownicybudowlani.pl