PRACA - KSIĘGOWOŚĆ

Szczegóły ogłoszenia:
Specjalista ds. VAT

Zakres obowiązków:

Kontrola faktur i innych dokumentów pod względem formalno - rachunkowym;

Dekretowanie i księgowanie faktur kosztowych zgodnie z planem kont;

Wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży;

Sporządzanie innych dokumentów księgowych;

Obsługa rachunków bankowych;

Przygotowywanie i uzgadnianie rejestrów VAT oraz innych raportów finansowych;

Rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych;

Prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych.

Oczekiwania:

Znajomość zasad rachunkowości i przepisów podatkowych (CIT,VAT)

Doświadczenie w rozliczaniu VAT w instytucji finansowej - WYMÓG KONIECZNY;

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rachunkowość, finanse)

Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w księgowości;

Znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)

Dobra znajomość j. angielskiego;

Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferta:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Atrakcyjne wynagrodzenie;

Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Lokalizacja: Warszawa - okolica wyścigów konnych na Służewcu.
Kontakt
Paulina Rachańska
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie