Praca dla elektromontera Warszawa

Firma zajmująca się produkcją wyrobów stalowych dla potrzeb sygnalizacji świetlnej, zatrudni Kandydata na stanowisko:

Elektromonter - nie wymagamy doświadczenia

Miejsce pracy: Warszawa (Targówek)

Zadania:
- Konserwacja sygnalizacji świetlnej, oświetlenia ulicznego i przepompowni wód deszczowych
Czego oczekujemy od Ciebie?
- Uprawnień  SEP do 1 kV
- Czynnego prawa jazdy kat. B

Co my Ci gwarantujemy?
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Atrakcyjną stawkę godzinową
- Nadgodziny wypłacane zgodnie z kodeksem pracy
- Dodatki za pracę zmianową
- Odzież ochronną i narzędzia pracy
- Pracę stacjonarną na terenie Warszawy i okolic
Kontakt:
Zadzwoń lub wyślij SMS na nr 798 056 274 z nazwą stanowiska - oddzwonimy.
Czekamy na Twoje CV: justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl
Nr wpisu do rejestru: 13 471

Kontakt
Justyna Kulpa
woj. mazowieckie Pokaż na mapie