PILNIE zatrudnię fachowców: murarz, cieśla, zbrojarz

W związku z dynamicznym rozwojem działalności naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska: murarz, cieśla, zbrojarz.

Główne zadania:

  • Wszelkiego rodzaju prace budowlane charakterystyczne dla stanowisk murarz, cieśla, zbrojarz.

 Poszukiwane kompetencje:

  • doświadczenie na budowie i na podobnym stanowisku,
  • motywacja do pracy i chęć długotrwałego zatrudnienia,
  • brak nałogów, sumienność, punktualność, dokładność,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (14 euro/godz.),
  • dogodne warunki socjalne,
  • dobry standard zakwaterowania,
  • transport do pracy w miejscu pracy,
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów 24h,
  • formalności związane z zatrudnieniem po stronie pracodawcy,
  • pracę od zaraz.

 Miejsce pracy: Belgia

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 604 086 640. Mile widziane również ekipy, brygady.
Kontakt
Piotr
cały kraj / Internet